Instagram
Drobečková navigace

Úvod > Jízda na koni

Jízda na koni

V jezdecké škole Equitana naše malé i velké klienty jen nevozíme, ale učíme je jezdit na koni, včetně základů péče o ně. Ať jste začátečník či pokročilý jezdec, chcete závodit nebo se projít s koněm, naučíme vás základům jezdeckého umění, a to v dovednostech, které vám pak umožní si jízdu na koni skutečně užít a bavit se jí.

Naší doménou je zejména dětská jezdecká školička, která je výjimečná tím, že poskytuje pro naše klienty individuální jezdecké lekce. Díky tomuto přístupu u nás nabydete cenné zkušenosti a dovednosti jezdeckého sportu. Naši instruktoři vám věnují osobní přístup během kvalitních tréninků ve velmi příjemném duchu bez ohledu na to, kolik je vám let nebo jaké jsou vaše dosavadní zkušenosti s koňmi. Na ponících určených pro děti od 3 let se děti učí základům jízdy na jízdárně a péče o koně. Pokud jste vy nebo vaše dítě již pokročilejším jezdcem, je našim cílem vaše jezdecké dovednosti postupně vést k dokonalosti a předat vám co nejvíce nových informací. Snažíme se, aby všechny naše společné tréninky splňovaly koncept návaznosti tak, abyste brzy dosáhli svých jezdeckých úspěchů.

Toto vše nabízíme nejen pro děti a dospělé z našeho okolí ale i pro naše hotelové hosty. Naši trenéři, koně i poníci jsou Vám k dispozici při víkendovém i delším pobytu.

Těšíme se na vás!